Probni prijemni PMF-a 6.6.2021.

U saradnji Studentskog parlamenta i Saveza studenata Prirodno-matematičkog fakulteta, a uz podršku svih departmana Prirodno-matematičkog fakulteta u Novom Sadu, 6. juna 2021. godine (nedelja) održaće se onlajn probni prijemni ispit namenjen maturantima koji nisu imali priliku da prisustvuju probnom prijemnom održanom uživo 28. marta i svim zainteresovanim maturantima koji žele da provere svoje dosadašnje znanje.

Probni prijemni ispit je potpuno besplatan, a svi zainteresovani maturanti za isti se mogu prijaviti putem onlajn formulara.

Link formulara sa testom stići će prijavljenim učenicima na imejl adresu preko koje se prijave, tačno u 11 časova 6. juna 2021. godine.

Za izradu testa predviđeno je 2 sata. Svi formulari koji budu pristigli u periodu nakon toga biće nevažeći.

Za sva pitanja možete kontaktirati Studentski parlament PMF-a putem Instagram stranice: @_savez_studenata_pmf_ns ili putem Facebook stranice: Studentski parlament PMF-a, UNS.