Akcija budi student jedan dan

Prirodno-matematički fakultet, ove godine opet organizuje akciju “BUDI STUDENT 1 DAN”, za sve učenike završnih godina, a sa željom da srednjoškolcima pruži što više informacija o akademskom životu.
Studenti i profesori sa PMF-a će prijavljene đake provesti kroz zanimljiva predavanja, interesantne vežbe, odvesti na ručak u čuvenu studentsku menzu, na kafu u fakultetsku kantinu, pokazaće im čitaonicu, biblioteku, prošetaće kampusom, …
Budući student će moći da “okuse” studentski život od 21. DO 25. MARTA, a za učešće u akciji se mogu prijaviti do 11. MARTA. Prijava je obavezna, a potrebno je popuniti formular koji se može pronaći na sajtu PMF-a i zvaničnim stranicama na društvenim mrežama Facebook i Instagram.
“Budi student 1 dan” PMF organizuje već nekoliko godina unazad i do sada je učestvovalo preko 1000 srednjoškolaca. Mnogi od njih su bili oduševljeni neformalnom atmosferom u kojoj su mogli saznati sve ono što ih zanima, a tiče se njihovog budućeg akademskog života.