Elektronska nastava na Departmanu za matematiku i informatiku

Sva obaveštenja i zvanična komunikacija nastavnika i saradnika sa studentima ide preko Moodle platforme. Tamo će biti linkovi, šifre, materijal za učenje i ostalo potrebno za elektronsku komunikaciju. Elektronska komunikacija je obavezna i ide po rasporedu časova za sve one kurseve ili delove kursa za koje pise „online“ u rasporedu nastave. To mogu biti prava predavanja na nekoj platformi koju studenti mogu da prate preko pretraživača (bez instaliranja software-a) ili mobilnog telefona (uz besplatne aplikacije za Android i iOS). Minimum je audio objšnjavanje slajdova uz online konsultacije. Po pravilu, snimljeni materijal stoji na Moodle platformi dokle god imamo tehničkih mogućnosti. Molimo studente za razumevanje ako se pojave tehnički problemi oko snimanja i postavljanja materijala.