Počeo je upis na više godine NOVOG studijskog programa M5 Master profesor matematike na PMF Novi Sad!

Svi zainteresovani studenti matematike sa bilo kog studijskog programa (osnovne ili master studije) imaju priliku da uz kompletno priznavanje svih do sada položenih ispita postanu studenti novog master studijskog programa, bez prijemnog ispita, i bez dodatnih plaćanja.

Mogućnost prelaska i sa studijskih programa sa ostalih univerziteta u Srbiji ili regiona!

Pogledajte detaljan opis studijskog programa M5

Tablice ekvivalencije predmeta prilikom prelaska sa M0 na M5 odnosno sa M4 na M5

Uskoro ćemo objaviti i tablicu ekvivalencije predmeta prilikom prelaska sa M3 na M5.