Obaveštenje o terminu održavanja prijemnog ispita za upis na Master studije matematike i primenjene matematike

Prijemni ispit za upis na master studije matematike i primenjene matematike će se održati u četvrtak, 25. jula 2013. godine u amfiteatru tehnološkog fakulteta po sledećem rasporedu:

• u 9 časova za studente koji žele da se upišu na studijski program primenjene matematike (mb)
  • u 13 časova za studente koji žele da se upišu na studijski program matematike (ma)

Prijemni ispit mogu polagati i studenti koji u tom momentu nisu završili osnovne studije. U momentu kada konkurišu za upis na master studije matematike i primenjene matematike (početkom oktobra 2013. godine, tačan datum videti u konkursu za upis) studenti moraju imati završene osnovne studije, položen prijemni ispit i položene predmete ulaznog modula (ovo poslednje, ukoliko je potrebno).