Obuka za korišćenje fakultetskih Web servisa

Kratka obuka za korišćenje fakultetskih Web servisa namenjenih studentima biće organizovana u periodu od 5. do 9. oktobra 2015. godine, po prvi put na našem fakultetu. Na njoj će novi studenti kreirati naloge za pristup fakultetskim servisima i isprobati njihove osnovne funkcionalnosti.

Raspored održavanja po smerovima može se pogledati na ovoj stranici ali i na ulaznim vratima departmana i na departmanskim oglasnim tablama ispred šaltera studentske službe.

Preporuka svim studentima I godine je da prođu kroz ovu obuku kako bi u nastavku studija lakše koristili sve blagodeti studentskog servisa za prijavu ispita i pregled finansija, sistema za elektronsko učenje, fakultetske elektronske pošte i sl. pogodnosti koje će im studije učiniti ugodnijim i efikasnijim.

Pregled studentskih web servisa možete pogledati ovde.

Raspored po smerovima možete pogledati ovde.