Obaveštenje za studente M0, M1 i M2 koji su studije upisali školske 2013/14. godine)

Studentima studijskih programa M0, M1 i M2 koji su poceli da studiraju 2013. godine (i koji nisu menjali studijski program u medjuvremenu) polozeni seminarski radovi A i B ce se priznati kao Elementarne matematike 1 i 2, redom. Ukoliko su studenti pored seminarskih radova vec polozili i neku od elementarnih matematika, seminarski radovi A i B ce se priznavati kao istoimeni predmeti sa informatickih studijskih programa (ukoliko student sa tim seminarskim radovima ne prelazi maksimalnih 36 ESPB koje moze birati sa drugog studijskog programa). Studenti M0 i M3 ubuduce vise nece moci da prijavljuju i polazu matematicke predmete Seminarski rad A i Seminarski rad B, jer ovi vise ne postoje kao izborni predmeti pomenutih studijskih programa.