Promocija programa mobilnosti studenata i zaposlenih: Erazmus+ Ključna akcija 1

Pozivamo sve zainteresovane studente i zaposlene Univerziteta u Novom Sadu da u petak, 26. februara 2016. godine, prisustvuju prezentaciji programa mobilnosti Erazmus+ KA1 koju organizuje Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta.

Prisutni će imati priliku da se:

• upoznaju s aktuelnim konkursima i uslovima prijavljivanja za stipendije,
  • saznaju iskustva studenata Univerziteta u Novom Sadu koji su bili na razmeni,
  • dobiju detaljne informacije o dve Erazmus+ destinacije - Sveučilištu u Zadru (od  gospođe Maje Kolege, šefice Kancelarije za međunarodnu saradnju) i Univerzitetu u Bolonji (od postdoktoranda Pjera Reverberija koji boravi na Univerzitetu u Novom Sadu preko programa Erazmus Mundus)

Koordinatori Erazmus+ programa na Univerzitetu u Novom Sadu odgovaraće na konkretna pitanja studenata i zaposlenih u vezi s akademskom mobilnošću.

Prezentacija se održava u Amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta u petak 26. februara 2016. godine 13.00-14.00 časova.

Kancelarija za međunarodnu saradnju UNS-a

Aktuelni Erazmus+ KA1 konkursi