BUDI STUDENT 1 DAN

PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET IZ NOVOG SADA organizuje akciju "BUDI STUDENT 1 DAN". U okviru akcije Departman za matematiku i informatiku ce se predstaviti u ponedeljak 11.4.2016. i petak 15.4.2016. sledecim programom kako bi srednjoškolci mogli da osete "studentski život".

Studenti i profesori sa PMF-a će zainteresovane srednjoškolce provesti kroz zanimljiva predavanja, interesantne vežbe, odvesti na čuveni ručak u studentskoj menzi, na kafu u fakultetsku kantinu, pokazaće im čitaonicu, biblioteku, prošetaće kampusom...

Jednom rečju, taj dan će srednjoškolci moći da BUDU STUDENTI 1 DAN!

PRIJAVE DO 1. APRILA NA ELEKTRONSKU ADRESU pr@pmf.uns.ac.rs ili broj telefona 021 485 2899.

Za prijavu za ovu akciju potrebno je poslati:

> OSNOVNE PODATKE - IME, PREZIME, KONTAKT TELEFON I ELEKTRONSKU ADRESU,
> KOJI TE SMER INTERESUJE I KOJI DAN TI ODGOVARA DA NAS POSETIŠ, na e-mail adresu: pr@pmf.uns.ac.rs