Najveća Data Science konferencija u centralnoj i jugoistočnoj Evropi

Šansa za studente matematike i informatike!

Najveća Data Science konferencija u centralnoj i jugoistočnoj Evropi https://www.datasciconference.com/ koja se održava u Beogradu 19. i 20 novembra 2019. nudi studentima besplatno učešće na radionicama koje ove godine organizuju kompanije NIS, Enetel Solution i Air Serbia.

Cilj radionica je da se studenti upoznaju sa potencijalnim poslodavcima kao i da približe alate koji se koriste u struci. Pored toga, svi učesnici radionice će dobiti besplatnu kartu za Konferenciju (karta inače košta 350 EUR).

Radionice su namenjene i početnicima u Data Science-u, kao i IT profesionalcima koji bi želeli da uplove u Data Science vode. Ove godine Konferencija će se održati u Hotelu Hyatt Regency Belgrade, a radionice u prostorijama ICT Hub-a.

Prijave za radionice su otvorene do 28. oktobra, nakon čega će se vršiti proces selekcije. Tačan spisak odabranih studenata biće poznat najkasnije do 4. novembra.

Prijave za radionice se nalaze na sledećem linku: